Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
słonecznie
27°C

Korekta w rozkładach jazdy od 1 lipca

Ocena 5/5

Zakład Komunikacji Miejskiej  w Sochaczewie informuje, że na okres wakacji czyli od 1 lipca  2024r. do 31 sierpnia 2024 roku wprowadza korekty  w rozkładach jazdy autobusów, zmiany dotyczą dni roboczych. Niektóre kursy autobusów zostają wydłużone do przystanku Energop, Brochowa czy Mokasu, natomiast poranna linia LD zostanie skrócona , dojedzie do przystanku PKP, a nie do Energop. 

Ponadto linia 6 przez okres wakacji przejedzie porannymi kursami z miasta do Energop przez przystanki Kościńskiego Zalew i Zakład, natomiast odwrotnie tj. z Energop do miasta przez Kościńskiego  dwoma kursami popołudniowymi, szczegóły poniżej:

·       autobus linii LD, wyjeżdżający z przystanku Plecewice o godz. 6:47 dojedzie do przystanku PKP, a nie jak dotychczas do Energop. Pasażerowie chcący kontynuować jazdę, będą mogli przesiąść się po dojechaniu do przystanku PKP (7:30), w linię numer 2, odjeżdżającą z tego przystanku o 7:35 na  Boryszew.   Linia LD wyruszy z przystanku PKP o 7:31, przejedzie trasą Łuszczewskich- Traugutta-Staszica- Trojanowska-Łąkowa do przystanku Chodaków Rondo, a następnie pojedzie przez Kistki do Trojanowa (7:54), gdzie autobus skończy bieg. 

·       zostaje przyspieszony  kurs linii nr 2,  z przystanku Korczaka Osiedle, autobus wyjedzie o godz. 10:20, a nie jak dotychczas o 10:27, autobus dojedzie do przystanku PKP o godz. 10:43, a na Energop o godz. 10:53; 

·      zostaje przyspieszony o 10 min. kurs tej samej linii z przystanku Energop , autobus wyruszy o godz. 11:00 do przystanku Gmina Brochów (11:46), a nie jak dotychczas do Korczaka Osiedle.
Autobus z przystanku Gmina Brochów ruszy w drogę powrotną do przystanku PKP o 11:50;

·      opóźnia się kurs linii 3 wyjeżdżającej z przystanku Chodaków Okrąglak, autobus wyjedzie o godz. 12:10, dotychczas 12:06, na przystanek PKP Sienkiewicza ul. Sienkiewicza autobus dojedzie o 12:54, skąd wyruszy w drogę powrotną do Chodakowa.

·       przyspiesza się o 14 min. kurs autobusu linii nr 5, autobus z przystanku Energop wyruszy o 6:36, na przystanek PKP Sienkiewicza ul. Sienkiewicza autobus dojedzie o godz. 6:52, a do Plecewic autobus dojedzie o 7:21;

·       istotne zmiany dotyczą linii numer 6, która w okresie wakacji  3 kursami porannymi i 2 popołudniowymi przejedzie przez przystanki Kościńskiego Zalew. 

Wydłuża się kurs autobusu dojeżdżającego do PKP o godz. 6:00 do Energopu, autobus dojedzie na przystanek o 6:10, skąd o 6:16 wyruszy przez przystanki PKP (6:26), Piłsudskiego (6:29), 600-lecia Długa (6:31), 600 lecia Kaufland (6:34), Trojanów (6:36), Chodaków Kościół (6:42), Żelazowa Wola (6:47), na przystanek Mokas autobus dojedzie o godz. 6:52. Autobus w drogę powrotną wyruszy o godz. 7:21, przejedzie przez przystanki Żelazowa Wola  (7:25) – Chodaków Rondo (7:30) – Trojanów (7:35) – 600 lecia Kaufland (7:38) – 600 lecia Długa (7:40) – Piłsudskiego (7:43) – PKP 01 Sienkiewicza (7:45) – Łuszczewskich (7:47) – 15 Sierpnia Okrzei (7:49) – 15 sierpnia SCK (7:50) – Malesin (7:53) – Kościńskiego Zalew (7:55), na przystanek Energop autobus dojedzie o godz. 8:00.

Kurs autobusu tej samej linii wyjeżdżający z Mokasu o godz. 9:03 przejedzie niezmienioną trasą do przystanku Malesin, skąd do Energopu (9:43) przejedzie przez przystanki Kościńskiego Zalew (9:38) oraz Kozłów Biskupi (9:41);

Wydłuża się kurs autobus 6, wyjeżdżający z przystanku Mokas o godz. 10:34, autobus dojedzie do przystanku Energop , a nie jak dotychczas tylko do PKP. Autobus na PKP będzie o 11:00, a na przystanku Energop o 11:10. Autobus wyruszy w drogę powrotną tym razem do przystanku Żelazowa Wola o godzinie 11:20, dojedzie tam o 11:51, skąd ponownie wyruszy do Energopu przejeżdżając przez przystanku Kościńskiego Zalew (11:23) i Kozłów Biskupi (11:26).

Przyspiesza się wyjazd autobusu linii 6 z przystanku Energop , autobus wyruszy z Energopu o 12:30, a nie jak dotychczas o 12:50, wydłuża się ten kurs do przystanku Mokas, gdzie autobus dotrze o 13:04, poprzednio linia dojeżdżała tylko do przystanku Chodaków Rondo. Autobus rozkładowo wyruszy z Mokasu o 13:05, dojedzie do Trojanowa (13:20), gdzie autobus skończy bieg.

Przyspiesza się o 5 min. wyjazd autobusu linii 6 z przystanku Energop, autobus wyjedzie o 15:15 (dotychczas 15:20), przejedzie przez przystanki Kozłów Biskupi (15:16), Kościńskiego Zalew (15:19), na PKP dojedzie o 15:30, a do Żelazowej Woli o 15:51.

Przyspiesza się również kolejny kurs 6 wyjeżdżającej z Energopu, autobus wyjedzie z przystanku o 16:40, poprzednio 16:45 i analogicznie autobus przejedzie przez Kozłów Biskupi (16:41) i Kościńskiego Zalew (16:44), na PKP autobus dojedzie o 16:55, skąd wyruszy do Żelazowej Woli (17:16)

·       Przyspiesza się o 25 min. wyjazd autobusu linii nr 7 z przystanku Szpital  (kierunek PKP- Energop) z godz. 10:15, na godz. 9:50, autobus na przystanek Energop dojedzie o 10:26;

Przyspiesza się wyjazd autobusu tej samej linii z przystanku Energop (kierunek PKP-Szpital), z godz. 11:19, na godz. 10:45, autobus na PKP dojedzie o 11:00, natomiast do szpitala dotrze o 11:21

Przyspiesza się o 15 min. kurs autobusu 7 z przystanku Szpital  kierunek Energop z godz. 12:00 na godz. 11:45, do przystanku Energop autobus dojedzie o 12:21;

Przyspiesza się o 15 min wyjazd autobusu tej samej linii ze szpitala z godz. 13:30 na 13:15, na przystanek Energop autobus dojedzie o 13:51, autobus ponownie wyruszy w trasę do szpitala przez Kąty o 14:05 (dotychczas 14:10), do przystanku Szpital autobus dojedzie o godz. 14:51. 

·       Opóźnia się kurs autobusu linii nr 8  wyjeżdżającego dotychczas z przystanku Energop o godz. 6:40, na godz. 6:50, autobus do przystanku Szpital dojedzie o 7:11, na przystanku Żuków pod lasem będzie o 7:27, Chodaków Rondo 7:35, a do przystanku Korczaka Osiedle dojedzie o 7:43, skąd o 7:44 wyruszy w drogę powrotną do przystanku Energop

 

Rozkłady będą dostępne od dzisiaj 25 czerwca na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl, w zakładce Rozkład jazdy.  Na przystankach autobusowych rozkłady będą sukcesywnie wymieniane w dniach 28 i 30  czerwca. Obecnie obowiązujące rozkłady ważne będą do niedzieli  30 czerwca włącznie i  nadal będą dostępne na stronie internetowej i  w aplikacji.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się ze zmianami. 

powrót do kategorii
Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.